Na čo je dobrý solárny kolektor? Je vhodný na investíciu?

  • Aké sú výhody solárneho kolektora?
  • Na čo sa môže používať?
  • Na čo je vôbec dobrý?

Solárny kolektor vyrába teplú vodu zo slnečných lúčov.

Ohrieva aj v rozptýlenom svetle, takže ak je obloha trochu zamračená, aj tak vyrába teplú vodu. Nevyužíva energiu. Ani elektrinu, ani plyn, ani nič iné. Funguje iba pomocou solárnej energie.

Takto vyrobená teplá voda sa môže používať na rôzne účely.

Je vhodná:

1., na kúpanie

2., na pranie (oplatí sa zaviesť aj do práčky, pretože ak už práčka používa ohriatu vodu, veľa energie sa dá ušetriť tým, že nie je potrebné ohrievať vodu)

3., na umývanie riadu (oplatí sa zaviesť aj do umývačky, pretože ak už umývačka používa ohriatu vodu, veľa energie sa dá ušetriť tým, že nie je potrebné ohrievať vodu)

4., na ohrev bazéna (tak využitie bazénu je možné predĺžiť na dlhšie obdobie)

5., na podporu kúrenia (náklady na kúrenie sa znižujú)

Váš solárny kolektor ušetrí peniaze, vyrába pre Vás peniaze. Investícia s vysokou návratnosťou.

Mnoho ľudí pracuje, premýšľa iba o zvýšení výnosov. Ak zmiznú výdavky z mesačných rodinných financií, bude mať rodina viac peňazí? Áno, bude! Solárny kolektor robí toto. Ak jeden výdavok zmizne z mesačných rodinných financií, majú sa tieto peniaze vyrobiť, zarobiť? Nie, stačí si zarobiť peniaze, ktoré chcete minúť. To znamená, že to čo pre Vás vyrobí solárny kolektor, za to už nemusíte pracovať. Alebo ak tak urobíte, zostane Vám to ako prebytok.

Alebo sa môžeme pozrieť z iného hľadiska. Mnoho ľudí uvažuje o tom, do čoho investovať svoje peniaze? Termínovaný vklad? Štátne papiere? Nehnuteľnosť? Cenné papiere? Podnikanie?

Ktorý z týchto dokáže NAISTO ročne minimum +10% bez rizika? Zaručene!! A samozrejme bez práce !!!

Ani jedno!

ALE solárny kolektor je schopný produkovať minimálny 10-15% ročný výnos. Perfektná investícia! Stroj na výrobu peňazí. Vždy, keď začne svietiť slnko, pamätajte si. Solárny kolektor pre mňa teraz vyrába peniaze. Solárny kolektor teraz pracuje za mňa. Či už oddychujete doma, sledujete televíziu, pracujete v práci, hráte sa so svojimi deťmi, športujete, čokoľvek robíte, keď svieti slnko, Váš solárny kolektor pracuje pre Vás. To znamená, že Vaša investícia prináša zisk.

A najúžasnejšie je, že výnos sa z roka na rok zvyšuje. Veď ako ceny energie stúpajú, cena plynu sa zvyšuje, cena elektriny sa zvyšuje, suma, ktorú ušetrí Váš solárny kolektor, iba rastie a rastie.

Váš solárny kolektor chcete, či nechcete zvýši hodnotu Vašej nehnuteľnosti.

Toto je taká výhoda navyše, ktorá skutočne ukáže svoju skutočnú hodnotu až pri predaji nehnuteľnosti.

Podľa Vás je taká nehnuteľnosť atraktívna pre kupujúceho, ktorá:

1., má nízku réžiu

2., obsahuje technológie šetrné k životnému prostrediu

3., má priaznivé energetické hodnotenie

4., spotrebuje minimálny plyn/ minimálnu elektrinu

5., nie je príliš ovplyvnená rastom cien energie

6., využíva slnečnú energiu

Ak Vy používate solárny kolektor, môžete uviesť všetky vyššie spomenuté ako výhody a predaj bude ľahší a rýchlejší. Alebo v danom prípade, kupujúci z ceny bude menej zjednávať. Navyše! Z ďalších nehnuteľností s podobnými parametrami vynikne tá Vaša, kupujúcemu ponúkne viac. Podobne ako extra veci v automobiloch. S tým rozdielom, že kým začnete predávať Vašu nehnuteľnosť, dovtedy Vám solárny kolektor už aj vráti cenu. Zatiaľ čo v prípade automobilu extra veci nevyrábajú príjem, finančne sa investícia nevráti.

Solárny kolektor a ochrana životného prostredia

V dnešnej dobe sa veľa o tom hovorí, je častou témou, ale pravdou je, že väčšina ľudí sa tým v rámci svojej každodennej rutiny príliš nezaoberá. Ochrana životného prostredia je módne slovo, ale v mnohých prípadoch bez akéhokoľvek skutku. Alebo dôjde skutku, ale v druhej chvíli dôjde opäť k znečisteniu životného prostredia. Pritom s malými vecmi sa dá veľa spraviť. (selektívny zber odpadu, použitie zelenej elektriny, použitie vhodného vozidla – bicykel, hromadná doprava, použitie rozložiteľných čistiacich prostriedkov atď.) A sem patrí aj solárny kolektor. ŽIADNE škodlivé emisie! Solárna energia je čistá a je ekologickým zdrojom energie. Stojí za to sa nakloniť nad komín a a DOBRE Z HLBOKA sa nadýchnuť tam, kde je kotol vykurovaný na uhlie, drevo a plyn. Alebo sa nakloniť nad také komíny elektrárne, kde sa vyrába elektrina z dreva, plynu, uhlia. A samozrejme to isté urobiť so solárnym kolektorom pre porovnanie. Rozdiel hovorí za seba.

Čo je isté: Ak sa rozhodnete využívať solárnu energiu, nebudete ľutovať!

 

[ufc-fb-comments]

SPÝTAJTE SA FERA!
Na všetky vaše otázky týkajúce sa solárneho kolektora rád odpovie!
Telefón:
+421 911 505 002

Scroll to Top

Porozprávajme sa o vašom pláne

Naše produkty ponúkame za priaznivé ceny priamo od výrobcu.

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam vám vieme pomôcť s otázkami o našich produktoch.

Zadajte svoje kontaktné údaje, aby sme mohli prediskutovať možnosti.